Monori Muaythai Gála II.

Monor thai box, muaythai gála

Monoron Muaythai gálát rendeztek 2017. Május 13.-án. A BOOSTER-Z csapatból hárman léptek kötelek közé.

A 15 mérkőzést felvonultató program első párjában Árva Miron képviselte csapatunkat, egy három menetes bemutató mérkőzésen, teljes védőfelszerelésben. A gyermek kategóriát képviselve mutatták be a küzdelem szépségeit. A harmadik mérkőzésen Kiss Martin lépett kötelek közé, ellenfelével szintén három menetben, védőfelszerelésben dolgoztak, parázs csatában. Mindkét mérkőzésen mindkét versenyző kezét a magasba emelte a mérkőzésvezető bíró! Nagyon jó, éles gyakorlási lehetőség volt nekünk is, és ellenfeleinknek is! A további ütközetek után, az este főmérkőzésén Szincsák András húzott kesztyűt, egy védőfelszerelés nélküli profi full muaythai mérkőzésre, amely 3×3 percre volt tervezve. Ellenfelével egy komoly adok - kapokba mentek bele, már az első menetben, amely a továbbiakban sem csillapodott. Óriási hangulatot teremtettek a csarnokban, a feladás szóba sem jöhetett egyik fél részéről sem. A nagy szurkolótáborunk igyekezett Andris mellett állni, és hangosan buzdították versenyzőnket. Mindhárom menetre a nyílt sisakos küzdelem volt jellemző, komoly harcot produkáltak a fiúk. Sikerült megvalósítanunk a tervezett taktikánkat, melynek eredményeképpen megosztott pontozással sikerült megnyernünk a mérkőzést! Gratulálok minden versenyzőnknek, és természetesen ellenfeleinknek is!

Köszönjük a meghívást Beck Jenő főszervezőnek is, csak így tovább, hajrá Monori Muaythai Gála III ! :-)
Köszönöm a BOOSTER Z' csapatnak a fantasztikus szurkolást, ti is hozzátettetek a sikerhez!