Fight Night Hungary Gála

a20141116 203556

A Barba Negra Music Club adott otthont 2014. November 16.-án a gálasorozat következő állomásának. 11 profi, védőfelszerelés nélküli mérkőzés szerepelt a programban, ebből 4 a muaythai, és 7 a K-1 szabályrendszerében. A BOOSTER Z' THAI BOX KLUB két muaythai meccsben volt érdekelt, Dicku Péter és Szebeni Attila szereplésével.

A gála előtti napon részt vettünk a show-hoz tartozó hangulatos fotózáson és mérlegelésen. Ezt a hangulatot fokozta a rendezvény helyszíne, és annak berendezése. A kapunyitás után máris betódult a közönség, gyorsan elfoglalva az ülőhelyeket. A harcosok bevonulása, a fények, meghozták a kezdeti izgalmakat. Szebeni Attilát a második párban szólították a ringbe. Ellenfelünk a nagyon rutinos Erdős Attila volt, akit már régóta ismerünk, és természetesen nagyon tiszteljük.

Keményen össze is csaptak a fiúk, szép technikával dolgozva, kemény találatokat vittek be egymásnak. Az első menet kiegyensúlyozott volt, majd szünet, és következett a második etap. Ismét lendületesen kezdtek a harcosok, de a menet közepe felé sajnos ellenfelünknek sikerült egy nagyon pontos térdrúgást elhelyeznie. Beszorult a levegő, aminek következtében harcképtelenné váltunk, ezért jött a bírói számolás. Jól jött a pihenő, kéz fent és folytatódott a harc, de sajnos rövid időn belül megismétlődött a jelenet, ugyanoda elhelyezett pontos találat következtében. Ismét számolás, amiből óriási akarattal és szívvel, felállva, újra harcba szálltunk. Sikerült a hátralévő időt átvészelnünk, de a szünetben úgy döntöttünk, a nagyobb sérülésveszély miatt nem megyünk tovább. Erdős Attila profi munkát végzett, megérdemelten emelték kezét a magasba, ezúton is gratulálunk neki.

A negyedik meccsen Dicku Péter lépett ringbe, Szőke Tibor ellen. A 3×3 perces mérkőzés végig ment, próbáltuk ellenfelünket folyamatosan nyomás alatt tartani. A muaythai sajátosságait sikerült jól alkalmaznunk. A harmadik menetben ellenfelünk feje felszakadt, a vérző seb miatt a vezetőbíró orvosi ellátást igényelt. Az ápolás után a mérkőzés folytatódott, amit egyhangú pontozással sikerült megnyernie Dicku Péternek! Ismét bebizonyosodott, hogy Szőke Tibi kőkemény fejjel megáldott, igazi harcos, aki a fáradtság ellenére sem adja fel! Tisztelettel köszönjük neki a mérkőzést!

A gáláról készült anyagot a Sport Tv több alkalommal is sugározza, az alábbiak szerint:
11.19., szerda 22:30 - Sport 2
11.20., csütörtök 09:00 - Sport 1
11.20., csütörtök 14:30 - Sport 2

Ismét szép számmal volt jelen a csapatunkat erősìtő szurkolótábor...Nagyok vagytok, köszönjük nektek is!

Dicku Péter és Szőke Tibor teljes mérkőzése megtekinthető a galéria alatt!